Akvaryum Ekipmanları ve Öneriler

Uyarı!

Sizden sahiplendirme adı altında kargo ücreti dahil her ne sebeple olursa olsun ücret isteyen kişilere güvenmeyiniz! Oku...
Akvaryum Ekipmanları ve Öneriler

Bir balık beslemek istiyorsanız size verebileceğimiz bazı tavsiyeler var. Balık beslemeyi düşünüyorsanız çok etkileşimli bir hayvan sahibi olmak istemiyorsunuz demektir (Kedi köpek gibi hayvanlar daha interaktiftir). Bu durumda iyi bir akvaryum tasarımı ve bakımının nasıl yapılacağı konusunda uzman olmanız gerekir. Ancak bu şekilde çok başarılı bir balık bakıcısı olabilirsiniz. 

Balık bakımında maliyeti etkileyecek olan ekipmanlar:
- Akvaryum
- Filtre ve hava pompası
- Ayaklar
- Aydınlatma ve kaplamalar
- Çakıl taşları
- Su bitkileri
- Balık yemi
- Balık

Bunlar ilk maliyet olarak düşünülmeli. Bir de sürekli yapılacak harcama kalemleri var bunlar ise genelde yem ve elektrik masraflarıdır. Kurulacak sisteme, balık türüne ve sayısına göre de maliyetler değişecektir.

Yeni mesaj ekle

Öndemli Duyuru : Sitemizde hayvan satışı yapılmamaktadır. Sitemiz Türkiye'nin en büyük hayvan ilanları sitesidir. Hayvanilanlari.com kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Hayvanilanlari.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Satılık pomeranian Satılık pomeranian boo Satılık pomeranian yavrusu Satılık Köpek Satılık Kedi köpek sahiplendirme pug sahiplendirme