Arı Ürünleri

Uyarı!

Sizden sahiplendirme adı altında kargo ücreti dahil her ne sebeple olursa olsun ücret isteyen kişilere güvenmeyiniz! Oku...
Arı Ürünleri

-Bal

-Polen: Çiçeközü protein, yağ, karbonhidrat, mineral ve tuzlar içerir.

-Propolis: Doğal antibiyotiktir. Reçineli ve mum kıvamındadır. Bitkilerin tomurcuklarından, yapraklarından ve dallarından toplanır.

-Arı sütü: Polen tüketen işçi arılar tarafından üretilir. Kraliçe arı ve yavruların beslenmesinde kullanılır.

-Arı zehiri: Başta romatizmal hastalıkların tedavisi olmak üzere alternatif tıpta kullanılır. İlaç hammaddesi olarak da kullanılmaktadır.

 

Bunların dışında erkek arı larvalarının ve kovan içi havasının akciğerlere çekilmesi şeklinde de arı ailesinden faydalanılmaktadır.

Yeni mesaj ekle

Öndemli Duyuru : Sitemizde hayvan satışı yapılmamaktadır. Sitemiz Türkiye'nin en büyük hayvan ilanları sitesidir. Hayvanilanlari.com kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Hayvanilanlari.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Satılık pomeranian Satılık pomeranian boo Satılık pomeranian yavrusu Satılık Köpek Satılık Kedi köpek sahiplendirme pug sahiplendirme