Köpekler İçin Egzersiz

Uyarı!

Sizden sahiplendirme adı altında kargo ücreti dahil her ne sebeple olursa olsun ücret isteyen kişilere güvenmeyiniz! Oku...
Köpekler İçin Egzersiz

Köpekler, kalori yakmak, zihinlerini uyanık tutmak ve sağlıklı olmak için egzersiz yapmak zorundadır. Egzersiz ayrıca köpekleri sıkıntıdan uzak tutacak ve agresiz davranışlara engel olacaktır. Bir bakıcı ile yapacağı eğlenceli oyunlar köpeğinizi yeterince tatmin edecektir. İçgüdüsel olarak; eşeleme, kovalama, çiğneme, geri getirme ve takip etme aktiviteleri başlıca oyun alanlarıdır.

Köpeklerin egzersiz ihtiyaçları; cinslerine, cinsiyetlerine, yaşlarına ve sağlık durumlarına göre değişkenlik gösterecektir. Ancak bu egzersiz ihtiyacı hiç bir zaman, birkaç blok arasında gezinme ile giderilemeyecektir. Eğer köpeğiniz 6-18 ay aralığında bir ergen ise, sportif özelliklere sahip bir ırktan geliyorsa, sürü köpeği, av köpeği veya teriyer cinsi ise egzersiz ihtiyaçları da göreceli olarak artacaktır.

Yeni mesaj ekle

Öndemli Duyuru : Sitemizde hayvan satışı yapılmamaktadır. Sitemiz Türkiye'nin en büyük hayvan ilanları sitesidir. Hayvanilanlari.com kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Hayvanilanlari.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Satılık pomeranian Satılık pomeranian boo Satılık pomeranian yavrusu Satılık Köpek Satılık Kedi köpek sahiplendirme pug sahiplendirme