Köpeklerde İlaç ve Zehirler

Uyarı!

Sizden sahiplendirme adı altında kargo ücreti dahil her ne sebeple olursa olsun ücret isteyen kişilere güvenmeyiniz! Oku...
Köpeklerde İlaç ve Zehirler

Köpeğinize asla, veteriner önerisi olmayan ilaçları vermeyiniz. Örneğin; orta etkili bir ibuprofen tabletin 4.5 Kg lık bir köpeği mide ülseri yapabileceğini biliyor muydunuz?

Kemirgenler için kullanılan zehirleri ve benzeri zehirli maddeleri köpeğinizden uzak tutunuz. Eğer köpeğinizin zehirli bir madde yuttuğundan şüphelenirseniz, hemen veterinerinizi arayınız.

Yeni mesaj ekle

Öndemli Duyuru : Sitemizde hayvan satışı yapılmamaktadır. Sitemiz Türkiye'nin en büyük hayvan ilanları sitesidir. Hayvanilanlari.com kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Hayvanilanlari.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Satılık pomeranian Satılık pomeranian boo Satılık pomeranian yavrusu Satılık Köpek Satılık Kedi köpek sahiplendirme pug sahiplendirme