Uyarı!

Sizden sahiplendirme adı altında kargo ücreti dahil her ne sebeple olursa olsun ücret isteyen kişilere güvenmeyiniz! Oku...
ilanlar anasayfası (Dolandırıcılık olaylarına dikkat ediniz. site kurallarını okuyunuz.)

ziyaretçilerimizin dikkatine

Diğer Hayvanlar
ilan türü: Sizden Gelenler
tür / cins: Diğer Hayvanlar
şehir / semt: İstanbul
ilk yayın: 21/11/2016 - 23:25
güncelleme: 30/11/2016 - 16:19
Üye telefon: 05444529666
yazı
Üye telefon: 05444529666

Son zamanlarda sıklaşan bir şekilde; web siteleri ve sosyal medya üzerinden yayınlanan satılık/bedava sahiplendirme gibi ilanlar ile dolandırıcılık olayları yapılmaktadır. Ücretli veya ücretsiz hayvan sahiplenmek isteyen ziyaretçilerimizin özellikle aşağıdaki konulara dikkat etmelerinde fayda vardır.

  1. ASLA kargo parası göndermeyiniz (bazı bedava sahiplendireceğini söyleyen şahıslar kargo parası istemekte ve herhangi bir gönderim yapmamaktadırlar!)
  2. Satılık veya sahiplenmede mümkünse hayvanı elden teslim alınız, çok zorunlu ise ödemeli gönderilmesini isteyebilirsiniz.
  3. Özellikle pahalı satılabilen hayvanların bedava sahiplendirilme ilanı varsa özellikle dikkatli olunuz.

.hayvanilanlari.com site kurallarında belirtildiği üzere, ilanlar hakkında herhangi bir sorumluluğa sahip değildir. Bedava üyelik ile üye olan kullanıcılar, yayınladıkları ilanlardan sorumludur. 

Tüm hayvanseverleri, dolandırıcılara karşı dikkatli olmaya, sokak hayvanlarını sahiplenmeye, hayvanlara iyi davranmayanlara engel olmaya davet ediyoruz. Web sitesi olarak sitemizi duyurmak ve faydalı bilgilere içerik sağlamak adına, katkılarınızı bekliyoruz.  

bilgi@hayvanilanlari.com

 

Öndemli Duyuru : Sitemizde hayvan satışı yapılmamaktadır. Sitemiz Türkiye'nin en büyük hayvan ilanları sitesidir. Hayvanilanlari.com kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Hayvanilanlari.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Satılık pomeranian Satılık pomeranian boo Satılık pomeranian yavrusu Satılık Köpek Satılık Kedi köpek sahiplendirme pug sahiplendirme