Üyelik Koşulları

Uyarı!

Sizden sahiplendirme adı altında kargo ücreti dahil her ne sebeple olursa olsun ücret isteyen kişilere güvenmeyiniz! Oku...

www.hayvanilanlari.com  sitesine üye olan tüm kullanıcılar aşağıdaki kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Kurallara uymayı kabul etmeyen kişilerin üye olmaması veya üye ise üyelikten ayrılması gerekmektedir.

 1. Üyeler, yasaların yasak saydığı içerikleri yayınlayamazlar. Bu türden içerik yayınladığı taktirde, yasal yükümlülükleri peşinen kabul etmiş sayılır.
 2. Üyeler, hayvan haklarına zarar verecek türde ilanları yayınlayamazlar. Anne bakımına ihtiyaç duyan yavruları, annesinden ayıracak şekilde, satamaz veya bağış şeklinde sahiplendiremezler.
 3. Hayvan sahiplenecek kişiler, eğer hayvanı satın alıyorlar ise mutlaka hayvanın belgelerini, aşı karnelerini de istemeli, eğer sokaktan veya bağış olarak alıyorsa, veteriner kontrolünden geçirip, bakımını ve kayıtlarını yaptırmalıdır.
 4. İlanlarda, bir başka kişi, kurum veya kuruluşa zarar verecek veya küçük düşürecek içerik yer alamaz.
 5. İlanlarda genel ahlaka aykırı, ifade ve görseller yer alamaz.
 6. İlanlarda telif hakkı yasalarına aykırı içerik yer alamaz. 
 7. Yukarıda tanımlanan türde yasaklı ilanlar haber verilmeksizin site yönetimi tarafından kaldırılabilir.
 8. Üyeler ile ilgili teknolojinin el verdiği ölçüde sisteme giriş, ilan yayınlama bilgileri kayıt altına alınır.
 9. Üyeler bir başka web sitesine bağlantı veremezler
 10. Site üzerinden satış ilanı veren ile, satın almak isteyen arasındaki tüm işlemler, süreç, transfer ve alım satım işlemleri iki taraf arasındaki anlaşmaya bağlı olup sitemizin herhangi bir dahli yoktur. Sitemizin tek gayesi, isteyenlerin site üzerinden hayvanlar ile ilgili ilanlarını üyelik koşullarına uyarak yayınlayabilmesi için bir olanak sunmaktır.
 11. Bağış hayvan ilanı ile kargo parası isteyenlere, satılık ilanı ile para isteyip hayvanı göndermeyenlere aldanmamak üzere gerekli önlemlerinizi alınız. Herhangi bir dolandırıcılık olayına maruz kalmamak üzere dikkatli olunuz. Tüm bu durumlardan sitemizin herhangi bir bilgisi ve ilgisi bulunmamaktadır.
 12. Üyelikte ve ilan yayınında özel bir onay, inceleme yapılmadan içerikler yayınlanmaktadır. Sorumluluk üye olan kişi ve ilan yayını yapanlara ait olup, emniyet birimlerinin istemesi durumunda erişim bilgileri ilgililerle paylaşılır.

Tüm ziyaretçi, üye ve üye adaylarımıza saygıyla duyurulur.

info@hayvanilanlari.com

Öndemli Duyuru : Sitemizde hayvan satışı yapılmamaktadır. Sitemiz Türkiye'nin en büyük hayvan ilanları sitesidir. Hayvanilanlari.com kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Hayvanilanlari.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Satılık pomeranian Satılık pomeranian boo Satılık pomeranian yavrusu Satılık Köpek Satılık Kedi köpek sahiplendirme pug sahiplendirme